Rehabilitacja trampkarzy LKS Przecieszyn.Mimo dużych absencji chorobowych nasi zawodnicy pokazali charakter, mając tylko jednego zawodnika na rezerwie nie zamierzali się oszczędzać, już sam początek meczu pokazał ze chłopaki środowy mecz zapomnieli. Swój wielki potencjał dzisiaj pokazał Solenizant Mateusz Pękała który sam zrobił sobie prezent aplikując 5 bramek,i zaliczył 2 asysty –  brawo 👏👏 oczywiście nie było by to możliwe bez wsparcia świetnie grającej dzisiaj całej drużyny.
LKS Przecieszyn – LKS Bulowice 7:0
Skład oraz bramki:Patryk Dętkoś, Bartosz Borończyk, Wojciech Senkowski, Piotr Ziółkowski, Piotr Krzywolak, Wojciech Niedziela, Jan Sośniok, Jan Kuźnik,Kacper Brach, Krystian Górka ⚽⚽Mateusz Pękała ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽, Maciej Hajnos.

Dzisiaj przyszło nam słono zapłacić za naszą fizyczność. Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy, mimo ambitnej gry i walki choćby o jedną bramkę, nasze akcje kończyły się na rosłych obrońcach lub bramkarzu. Jesteśmy jednak bojowo nastawieni i już nie możemy doczekać się kolejnego meczu. Wielkie brawa dla chłopaków za walkę do ostatniego gwizdka,z każdej porażki będziemy wyciągać wnioski i wrócimy już w sobotę mocniejsi.
LKS Głębowice : LKS Przecieszyn 11:0
Głowy do góry może być tylko lepiej😉

Nasi zawodnicy z kategorii Skrzaty i Żaki rozpoczęli sezon 2020/2021 w  niedzielę  6.09.2020 !!
Po inauguracji naszych starszych kolegów z kategorii Młodzików i Trampkarzy, którzy już rozegrali swoje pierwsze mecze czas na najmłodszych 🙂
Rozpoczynamy ligę powiatową Żaków (rocznik 2012 i 2013), jesteśmy rozstawieni wysoko, bo w 2 lidze !!
Będzie to dla nas nie lada wyzwanie gdyż nasza drużyna w kategorii Żak składa się zarówno ze skrzatów (rocznik 2014 i młodsi) oraz Żaki ( rocznik 2012 i 2013).
Niemniej jednak mamy zamiar powalczyć w 2 lidze, czyli na zapleczu 1 ligi w Powiecie Oświęcimskim.
Zadaniem jest utrzymanie się po pierwszym turnieju dalej w 2 lidze ale najważniejsza będzie dobra zabawa 😀
Wszystkich lig w naszym powiecie jest aż 6, poniżej przedstawiamy wszystkie ligi i jej zespoły na sezon 2020/2021.
Życzymy wszystkim drużynom powodzenia i wiele uśmiechów na twarzy dzięki grze w piłkę nożną 😉
Nasze Żaki dzielnie walczyły w obu rozegranych meczach. W pierwszym meczu musieliśmy bez sprzecznie uznać wyższość Szkółce Piłkarskiej Brzeszcze. W drugim meczu było już lepiej nasi chłopcy próbowali stwarzać sobie sytuację, dobrze przy tym broniąc swojej bramki, ostatecznie przegraliśmy z Koroną Harmęże ale był to wyrównany mecz. 3 meczu nie zagraliśmy, bo LKS Skidziń nie pojawił się na turnieju.
Żaki to roczniki 2013-2012, my w swoich szeregach mamy tylko 3 zawodników z 2012 r. reszta chłopaków to roczniki 2013 i młodsze, dlatego ten sezon będzie dla naszych zawodników sprawdzający i dający cenne doświadczenie.
Nie poddajemy się i czekamy na kolejne zmagania ligi powiatowej.

Inauguracja 3 ligi trampkarzy na piątkę.👏
Swój pierwszy mecz można określić jako chrzest bojowy!!!
Przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa  LKS Piotrowice która przyjechała z nastawieniem na wywiezienie 3 pkt. Mimo znacznej przewagi fizycznej naszych rywali, nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo mądrze jak na swój wiek, nie pozwolili rozwinąć skrzydeł swoim przeciwnikom którzy również grali bardzo bardzo dobrze. Rewelacyjna gra w każdej formacji a także walka o każdą piłkę była niesamowita,za którą chłopaki byli nagradzani z trybun oklaskami.Oby chłopakom tego serca wystarczyło w każdym meczu. Kolejny mecz w najbliższą środę trzymamy kciuki za naszych walczaków.
Skład i  bramki :Patryk Dętkoś, Bartosz Borończyk, Wojciech Senkowski, Piotr Ziółkowski⚽, Szymon Marek, Wojciech Niedziela⚽, Jan Sośniok, Krystian Górka, Jan Kuźnik⚽, Kamil Nowak, Mateusz Pękała⚽⚽, Kacper Brach, Piotr Krzywolak, Nikodem Nicieja, Maciej Hajnos.
5:2👏

LKS Przecieszyn – Unia Oświęcim 4:0 ( 2:0 )
Co za emocje co za mecz💪💪💪!!!
Tydzień temu z Champions Oświęcim , a dzisiaj w 2 kolejce zagraliśmy z dużo mocniejszą drużyną Unii.
Dzisiaj wychowankowie Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze rozegrali swój kolejny mecz w Młodzikach w barwach LKS Przecieszyn.
Mecze z Unią Oświęcim są zawsze gwarantem dużych emocji, nie inaczej było dzisiaj🔥🔥🔥. Od samego początku to nasz zespół rzucił się do ataku stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Zawodnicy przeciwnika próbowali rozgrywać akcje, ale nie potrafili sobie poradzić z agresywnym pressingiem naszych zawodników. Po koncertowej grze do przerwy schodzimy z dwubramkową zaliczką⚽️⚽️. W drugiej połowie w dalszym ciągu to my prowadziliśmy grę, ataki przeciwnika prowadzone były głównie z kontrataku, jeśli już przeciwnikowi udawało się przejść linię obrony to na drodze stawał nasz bramkarz, który popisywał się świetnymi interwencjami👏👍. Po ładnych akcjach w drugiej połowie zdobywamy kolejne dwa gole⚽️⚽️.
Mecz w wykonaniu naszych zawodników byłby idealny gdyby wykazali się lepsza skutecznością (słupek i trzy poprzeczki).
OBY WIĘCEJ TAKICH MECZY. Każda formacja zagrała świetnie, każdy zawodnik był zaangażowany, zdeterminowany do wykonania założeń przedmeczowych. Chłopcy zdali egzamin na 6+ , 👏👏👏Wielkie brawa i gratulacje. Podziękowania dla licznych kibiców za doping, gospodarzowi klubu za wspaniale przygotowane boisko 👏👏 a zespołowi Unii za sportową rywalizację⚽️⚽️⚽️
LKS Przecieszyn 4 : 0 Unia Oświęcim
Bramki zdobyli :  Górka ⚽️⚽️, Sajewicz⚽️, Przybyłowski⚽️
Skład: Tymon Nagi, Piotr Ziółkowski, Jan Kuźnik, Kamil Nowak, Krystian Górka, Mateusz Pękała, Aleksander Piwowarczyk, Igor Sajewicz, Nikodem Smakowski, Mateusz Matyjasik, Jan Przybyłowski, Patryk Oczkowski, Wojtek Niedziela, Bartłomiej Lic
Trenerzy : Michał Marek & Rafał Przemyk