Sparing Żaków i Orlików w Choczni – 07.03.2021

W piątek mieliśmy przyjemność grać na fajnej hali w Choczni . Dziękujemy gospodarzom za mecz
Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie i pierwsza odsłona spotkania należała do nas, byliśmy cały czas na połowie przeciwnika i straciliśmy gola po kontrze i tak naprawdę 1 strzale na naszą bramkę.
2 połowa była już bardziej wyrównana, nasi piłkarze lekko opadli z sił, bo na zmianie mieliśmy tylko jednego zawodnika ale walczyliśmy jak zwykle dzielnie, jesteśmy nie do zdarcia !
2 połowa meczu, a zwłaszcza końcówka dla zespołu z Choczni, dobre interwencje bramkarza pozwoliły, że ciągle był wynik 2:2 ale kilka minut przed końcem meczu straciliśmy bramkę i przegraliśmy 3:2, choć mieliśmy rzut wolny i rzut karny, nie udało się zremisować, to postawa zawodników na wielki +
Wyjazd był daleki, bo pod same Wadowice, a zagraliśmy w składzie:
Jaś Mastykarz, Igor Biernat, Olek Gryga, Adam Krzyścin, Daniel Tobiczyk, Kacper Chowaniec.
Super doświadczenie i czekamy na rewanż w Przecieszynie na boisku !
Po żakach, w Choczni wyszły nasze Orliki na parkiet.
Od początku meczu gospodarze nas zdominowali, szybko straciliśmy 3 bramki, później trochę stan gry się wyrównał ale w tym meczu też mieliśmy okrojony skład, bo tylko 5 orlików, dlatego wszyscy rezerwowi to 4 młodsi zawodnicy.
Przegraliśmy w tym meczu naprawdę wieloma bramkami ale było to bardzo fajne spotkanie, ze względu na to, że mogliśmy wprowadzić naszych młodych piłkarzy do starszej grupy wiekowej i oni naprawdę chcieli i pokazali się z dobrej strony.
Połowę meczu zagrał każdy młody zawodnik, włącznie z bramkarzem, który miał bardzo ciężkie zadanie, bo strzały przeciwnika były bardzo mocne i precezyjne ale najważniejsze, że młodzi piłkarze się nie załamali, przymowali ze zrozumieniem rady trenera i starali się je wdrażać przeciwko na prawdę mocnej drużynie.
Gratulacje dla gospodarzy za bardzo wysoką wygraną, a dla zawodników LKS Przecieszyn za wytrwałość i walkę do końca, bo strzeliliśmy honorową bramkę w 2 połowie !
Zagraliśmy w składzie:
Zuza Wicher, Igor Biernat, Kacper Chowaniec, Daniel Tobiasz, Weronika Andruszko, Kamil Korczyk, Olek Gryga, Miłosz Bandzera, Tomek Czajka.