Sparingi Żaków i Orlików LKS Przecieszyn , 17.12.2020

Wczoraj nasze Żaki gościły zespół LKS Jawiszowice. Rozegraliśmy mecz, w którym było widać wiele zawziętości i chęci do gry naszych piłkarzy. Co prawda mecz wygrała drużyna przyjezdna znaczna przewagą bramek, to mimo wszystko nasi piłkarze zostawili duuużo serca na boisku i dzielnie walczyli o każdą piłkę
W naszym składzie wystąpili:
Igor Biernat, Nikodem Gryga, Kacper Chowaniec, Daniel Tobiczyk, Nikodem Krzemień, Maciek Bączek, Kacper Czajka, Jasiu Mastykarz, Filip Czyż, Filip Tobiasz.
Oprócz Żaków, również wczoraj nasze Orliki zagrały z LKS Jawiszowice.
Bardzo ambitnie podeszliśmy do meczu i od samego początku chcieliśmy prowadzić mecz, tak właśnie się stało, to nasza drużyna prowadziła przez całe spotkanie. Choć wygrywaliśmy, przeciwnik był bardzo groźny.
W pierwszej połowie to my graliśmy lepiej i stwarzaliśmy sobie dużo okazji bramkowych, po bardzo dobrych akcjach przeważaliśmy w spotkaniu. W drugiej połowie zabrakło nam koncentracji i kondycji, natomiast przeciwnicy mieli wiele okazji do zdobycia bramek ale świetnie spisywała się nasza obrona i bramkarz Tomek oraz szczęście nam sprzyjało w postaci słupków i poprzeczki
Nasi napastnicy mogli również nie jeden raz lepiej wykorzystać swoje szanse ale po to są takie mecze aby stawać się coraz lepszym.
Ostatecznie mecz wygraliśmy 7-5, zawodnicy spisali się świetnie i widać postępy oraz coraz lepsze zgranie całego zespołu.
Dziękujemy drużynie z Jawiszowic za okazję do dobrego pojedynku i zmierzenia się z trudnym rywalem.
Graliśmy w składzie:
Tomek Czajka, Olek Gryga, Weronika Andruszko, Kamil Korczyk, Kuba Drzyzgieiwicz, Zuza Wicher, Kuba Adamski, Miłosz Bandzera, Wojtek Bączek.
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, dziecko i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i dziecko
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie tańczą, boisko do koszykówki, buty i na zewnątrz