Sparingi Trampkarzy LKS Przecieszyn z LKS Jawiszowice 8 i 15.12.2020

W dniach 8 i 15 grudnia drużyna trampkarzy zagrała sparingi z rówieśnikami z zespołu LKS Jawiszowice .

W obu meczach nasz zespół zdobył ciut więcej bramek wygrywając oba mecz.

Ale nie wynik był najważniejszy  , a możliwość konfrontacji i zagrania w okresie , gdzie nie ma regularnych rozgrywek. Mecze były ciekawe, a chłopaki  pokazali kilka bardzo fajnych akcji po obu stronach.

Dziękujemy drużynie trampkarzy LKS Jawiszowice za przyjęcie zaproszenia i rozegranie fajnych sparingów.

Przed swoim sparingiem drużyna razem z trenerem dostała super szaliki Reprezentacji Polski. Mamy nadzieję, że wszystkie szaliki dla naszych zawodników pomogą naszym Polskim Orłom w Euro, które odbędzie się już za pół roku
Dziękujemy serdecznie Panu Jankowi Olmie !!!
POLSKA
Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i boisko do koszykówki