Mikołajkowy Turniej w kategorii Orlików , Brzeszcze 06.12.2020

Po zmaganiach naszych najmłodszych zawodników, mecze turniejowe zaczęli piłkarze w kategorii Orlik.
Tak jak w przypadku turnieju Żaków, tak i u Orlików były 2 grupy tym razem po 3 drużyny.
Nasza drużyna zagrała świetne zawody. Graliśmy mądrze i zorganizowanie, wkradały się czasami błędy i brak koncentracji aczkolwiek zawziętość wśród zawodników była widoczna na boisku.
W swojej grupie wygraliśmy oba mecze 2:0 i 6:0 co dało nam możliwość zagrania finału.
Graliśmy o 1 miejsce w turnieju ze Szkółką Piłkarską Brzeszcze, która tak samo jak my wygrała oba mecze w swojej grupie.
Mecz zaczęliśmy bardzo nerwowo i zdekoncentrowani, przez co straciliśmy bramkę. Rywal stawił nam wysoko poprzeczkę, pierwszą połowę w większości czasu spędziliśmy na własnej połowie, wysoki pressing przeciwnika poskutkował utratą drugiej bramki.
Troszkę podłamani nasi piłkarze zaczęli grać nerwowo ale po ustawieniu więcej ofensywnych zawodników zaczęliśmy w końcu grać dobrze wyprowadzając dobre akcje oraz to my stwarzaliśmy zagrożenie dla przeciwnika, dzięki czemu zdobyliśmy 2 upragnione gole
Obie drużyny finałowe zostały do końca turnieju nie pokonane w regulaminowym czasie gry. O zwycięstwie rozstrzygnąć musiały rzuty karne. W tym konkursie wygrała drużyna Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze 4:2, widać było nasze mniejsze doświadczenie przy wykonywaniu karnych, wielkie gratulacje dla zwycięzców turnieju !
Piłkarze LKS Przecieszyn zaprezentowali się z świetnej strony i pokazali kawał dobrej piłki Brawo za zajęcie 2 Miejsca !!!
Po turnieju tak samo jak było to u młodszych kolegów w kategorii Żak, przyszła kolej na wręczenie dla wszystkich zawodników medali, ciacha, soku i pucharu dla każdej drużyny