Towarzyskie mecze Żaków oraz Orlików LKS Przecieszyn ze Zgodą Malec

Pracowity weekend.
Zawodnicy LKS Przecieszyn zagrali mecze wyjazdowe przeciwko drużynie Zgoda Malec.
Najpierw na boisku pojawili się najmłodsi, którzy ostatecznie przegrali swój mecz 4:1. Nasi piłkarze bardzo się starali odrabiać niekorzystny wynik, bo po pierwszej połowie przegrywaliśmy 3:0 ale z czasem nasza gra nabierała coraz lepszego obrazu. Chłopaki z czasem zauważali się na boisku i próbowali akcji z podaniami, szkoda że dużo sytuacji pod bramką rywala nie dało nam choć jeszcze jednej bramki 🙂
Drugi mecz grały Orliki, tym razem znowu w pierwszej połowie oddaliśmy pole do gry rywalom schodząc po pierwszej połowie wynikiem 4:1. Druga połowa na wielki plus, zaczęliśmy mądrzej rozgrywać piłkę, mieliśmy składne akcje i walczyliśmy do końca, goniliśmy wynik. Ze stanu 7:2 dogoniliśmy przeciwnika na 7:6 ale w ostatniej minucie straciliśmy bramkę i mecz zakończył się wynikiem 8:6 dla Malca.
Wielkie brawa dla drużyny, widac brak ogrania ale drużyna z meczu na mecz staje się coraz ambitniejsza i silniejsza.
Dziękujemy klubowi Zgoda Malec za zaproszenie i czekamy na rewanż na naszym terenie 🙂
Wystąpiliśmy w składzie:
Żaki:
Filip Czyż, Jaś Mastykarz, Igor Biernat, Nikodem Krzemień, Maciek Bączek, Kacper Czajka, Daniel Tobiczyk, Nikodem Gryga, Adam Krzyścin, Natan Sawicki
Orliki:
Tomek Czajka, Weronika Andruszko, Kamil Korczyk, Miłosz Bandzera, Igor Biernat, Kuba Adamski, Olek Gryga, Kuba Drzyzgiewicz, Wojtek Bączek, Zuza Wicher.