Liga Trampkarzy LKS Przecieszyn – Soła Łęki 26.09.2020

Minimalną porażką zakończył się mecz trampkarzy LKS Przecieszyn z Sołą Łęki 3:4. Mimo porażki chłopaki zasłużyli na ogromne brawa 👏👏za walkę do samego końca, mimo naszych skromnych rozmiarów i ogromnego serca jakie zostało zostawione na murawie zabrakło naprawdę niewiele. Pokazuje to jednak potencjał tych młodych chłopaków, Dzisiaj przegrywamy, ale to kolejny mecz z którego coś na pewno zapamiętamy i wyciągniemy wnioski. Gratulacje dla drużyny Łęk.Dziękujemy licznie zebranym rodzicom za doping który zagrzewał do licznych ataków 🥇 🥇🥇🥇brawo.
Skład oraz bramki : Patryk Dętkoś, Maciej Hajnos, Wojciech Senkowski, Piotr Ziółkowski, Kacper Brach, Bartłomiej Lic, Bartosz Borończyk, Wojciech Niedziela, Jan Sośniok, Krystian Górka, Kamil Nowak⚽⚽, Mateusz⚽ Pękała