Turniej Orlików – 20.09.2020

W  niedzielę 20.09.2020 nasze Orliki rozegrały 2 mecze w turnieju, ligi Powiatowej.
Pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze, szło nam dobrze, staraliśmy się kontrować przeciwnika i dzielnie broniliśmy naszej bramki, brakło składnych akcji ale na pewno trzeba pochwalić naszą obronę i świetnie grającego bramkarza, niestety w końcówce spotkania przeciwnicy strzelili nam gola i mecz zakończył się naszą porażką 1:0.
W drugim meczu zmierzyliśmy się z Górnikiem Brzeszcze, ten mecz wyszedł nam wiele lepiej ale pechowe bramki i skuteczne kontrataki rywala sprawiły, że przegraliśmy to spotkanie aż 4:1. Szkoda, że straciliśmy tak dużo bramek w tym meczu, bo nasza gra wyglądała o wiele lepiej niż w pierwszym meczu, mieliśmy kilka okazji do strzelenia bramki ale brakło wykończenia i pewności w grze obronnej.
Czekamy na kolejny turniej z cyklu ligi powiatowej już za 2 tygodnie.
Zagraliśmy w składzie:
Tomek Czajka, Weronika Andruszko, Kamil Korczyk, Olek Gryga, Miłosz Bandzera, Kuba Drzyzgiewicz, Kuba Adamski, Igor Biernat, Wojtek Bączek,
Trener: Wojtek Biernat.