I Memoriał pamięci Grzegorza Grzywy – Jawiszowice 19.09.2020

W sobotę 19 września drużyna Old Boys LKS Przecieszyn dzięki zaproszeniu Old Boys Jawiszowice wzięła udział w I Memoriale Pamięci Grzegorza Grzywy . W turnieju zagrały drużyny, w których skład wchodzili zawodnicy, którzy zakończyli swoją przygodę z piłką ligową. Oprócz upamiętnienia zmarłego piłkarza, trenera, działacza i spikera było dużo zabawy, emocji. Dla kibiców w różnym wieku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji jak na przykład : dmuchańce dla najmłodszych , licytacje i posiłek.
Rozegraliśmy trzy spotkania , gdzie pierwsze ( najlepsze ) z późniejszym zwycięzcą , ekipą gospodarzy przegrane minimalnie 1:2 , drugi mecz , który niestety źle się ułożył i ulegliśmy ekipie Old Boys Zaborzanki . Ostatni mecz był już meczem o piąte miejsce w którym po dużych emocjach i remisie 4:4 w regulaminowym czasie , o zwycięstwie decydowały rzuty karne , które lepiej wykonywaliśmy i ostatecznie wygrali ostatnie spotkanie.
Wyróżnienie dla najlepszego strzelca trafiło do MICHAŁA MARKA.
Gratulacje kolego 🙂
Nie wynik w tym dniu był najważniejszy , a możliwość upamiętnienia Grzegorza Grzywy , z którym większość z nas miała kontakt na boisku , czy poza nim. Za tą możliwość i późniejszą wspólną biesiadę dziękujemy organizatorom , zawodnikom i zarządowi LKS Jawiszowice
Grupa A:
LKS Jawiszowice – LKS Przecieszyn 2:1
LKS Przecieszyn – Zaborzanka Zaborze 1:3
LKS Jawiszowice – Zaborzanka Zaborze 2:1
Kolejność: 1. LKS Jawiszowice (6 punktów, bilans bramkowy 4:2), 2. Zaborzanka Zaborze (3, 4:3), 3. LKS Przecieszyn (0, 2:5)
Grupa B:
Hejnał Kęty – LKS Bestwinka 5:1
LKS Bestwinka – Przełom Kaniów 1:7
Hejnał Kęty – Przełom Kaniów 1:1
Kolejność: 1. Przełom Kaniów (4, 8:2), 2. Hejnał Kęty (4, 6:2), 3. LKS Bestwinka (0, 2:12)
Rywalizacja o poszczególne miejsca:
o miejsce V: LKS Przecieszyn – LKS Bestwinka 4:4, rzuty karne 4:1
o miejsce III: Hejnał Kęty – Zaborzanka Zaborze 4:0
o miejsce I: LKS Jawiszowice – Przełom Kaniów 3:1
Kolejność: 1. LKS Jawiszowice, 2. Przełom Kaniów, 3. Hejnał Kęty, 4. Zaborzanka Zaborze, 5. LKS Przecieszyn, 6. LKS Bestwinka.
Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec: Michał Marek (LKS Przecieszyn)
najlepszy bramkarz: Maciej Krzemień (Hejnał Kęty)
najlepszy zawodnik: Piotr Rodak (LKS Jawiszowice)