III kolejka Ligi Trampkarzy , LKS Przecieszyn -LKS Bulowice

 

Rehabilitacja trampkarzy LKS Przecieszyn.Mimo dużych absencji chorobowych nasi zawodnicy pokazali charakter, mając tylko jednego zawodnika na rezerwie nie zamierzali się oszczędzać, już sam początek meczu pokazał ze chłopaki środowy mecz zapomnieli. Swój wielki potencjał dzisiaj pokazał Solenizant Mateusz Pękała który sam zrobił sobie prezent aplikując 5 bramek,i zaliczył 2 asysty –  brawo 👏👏 oczywiście nie było by to możliwe bez wsparcia świetnie grającej dzisiaj całej drużyny.
LKS Przecieszyn – LKS Bulowice 7:0
Skład oraz bramki:Patryk Dętkoś, Bartosz Borończyk, Wojciech Senkowski, Piotr Ziółkowski, Piotr Krzywolak, Wojciech Niedziela, Jan Sośniok, Jan Kuźnik,Kacper Brach, Krystian Górka ⚽⚽Mateusz Pękała ⚽ ⚽ ⚽ ⚽ ⚽, Maciej Hajnos.