Inauguracja ligi Trampkarzy : LKS Przecieszyn – LKS Piotrowice 05.09.2020

Inauguracja 3 ligi trampkarzy na piątkę.👏
Swój pierwszy mecz można określić jako chrzest bojowy!!!
Przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa  LKS Piotrowice która przyjechała z nastawieniem na wywiezienie 3 pkt. Mimo znacznej przewagi fizycznej naszych rywali, nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo mądrze jak na swój wiek, nie pozwolili rozwinąć skrzydeł swoim przeciwnikom którzy również grali bardzo bardzo dobrze. Rewelacyjna gra w każdej formacji a także walka o każdą piłkę była niesamowita,za którą chłopaki byli nagradzani z trybun oklaskami.Oby chłopakom tego serca wystarczyło w każdym meczu. Kolejny mecz w najbliższą środę trzymamy kciuki za naszych walczaków.
Skład i  bramki :Patryk Dętkoś, Bartosz Borończyk, Wojciech Senkowski, Piotr Ziółkowski⚽, Szymon Marek, Wojciech Niedziela⚽, Jan Sośniok, Krystian Górka, Jan Kuźnik⚽, Kamil Nowak, Mateusz Pękała⚽⚽, Kacper Brach, Piotr Krzywolak, Nikodem Nicieja, Maciej Hajnos.
5:2👏