Liga Młodzików , II kolejka , LKS Przecieszyn – AP Unia Oświęcim

LKS Przecieszyn – Unia Oświęcim 4:0 ( 2:0 )
Co za emocje co za mecz💪💪💪!!!
Tydzień temu z Champions Oświęcim , a dzisiaj w 2 kolejce zagraliśmy z dużo mocniejszą drużyną Unii.
Dzisiaj wychowankowie Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze rozegrali swój kolejny mecz w Młodzikach w barwach LKS Przecieszyn.
Mecze z Unią Oświęcim są zawsze gwarantem dużych emocji, nie inaczej było dzisiaj🔥🔥🔥. Od samego początku to nasz zespół rzucił się do ataku stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Zawodnicy przeciwnika próbowali rozgrywać akcje, ale nie potrafili sobie poradzić z agresywnym pressingiem naszych zawodników. Po koncertowej grze do przerwy schodzimy z dwubramkową zaliczką⚽️⚽️. W drugiej połowie w dalszym ciągu to my prowadziliśmy grę, ataki przeciwnika prowadzone były głównie z kontrataku, jeśli już przeciwnikowi udawało się przejść linię obrony to na drodze stawał nasz bramkarz, który popisywał się świetnymi interwencjami👏👍. Po ładnych akcjach w drugiej połowie zdobywamy kolejne dwa gole⚽️⚽️.
Mecz w wykonaniu naszych zawodników byłby idealny gdyby wykazali się lepsza skutecznością (słupek i trzy poprzeczki).
OBY WIĘCEJ TAKICH MECZY. Każda formacja zagrała świetnie, każdy zawodnik był zaangażowany, zdeterminowany do wykonania założeń przedmeczowych. Chłopcy zdali egzamin na 6+ , 👏👏👏Wielkie brawa i gratulacje. Podziękowania dla licznych kibiców za doping, gospodarzowi klubu za wspaniale przygotowane boisko 👏👏 a zespołowi Unii za sportową rywalizację⚽️⚽️⚽️
LKS Przecieszyn 4 : 0 Unia Oświęcim
Bramki zdobyli :  Górka ⚽️⚽️, Sajewicz⚽️, Przybyłowski⚽️
Skład: Tymon Nagi, Piotr Ziółkowski, Jan Kuźnik, Kamil Nowak, Krystian Górka, Mateusz Pękała, Aleksander Piwowarczyk, Igor Sajewicz, Nikodem Smakowski, Mateusz Matyjasik, Jan Przybyłowski, Patryk Oczkowski, Wojtek Niedziela, Bartłomiej Lic
Trenerzy : Michał Marek & Rafał Przemyk