Turniej Orlików w Osieku – 28.02.2020

W piątek 28 lutego zawodnicy LKS Przecieszyn ( grupa Orlik) wzięła udział w turnieju w Osieku organizowanym przez LKS Skidziń.
W turnieju brały udział 4 drużyny, system gry każdy z każdym.

W 1 meczu zmierzyliśmy się z organizatorami turnieju ze Skidzinia. Początek meczu bez wątpienia należał do kolegów ze Skidzinia, straciliśmy bramkę i pomimo wielu prób ciężko nam było wyrównać wynik. Kuba Drzyzgiewicz otrzymał dobre podanie, które zamienił na bramkę i wyrównaliśmy stan gry, który kontynuowaliśmy przez długi czas. Poziom gry obu drużyn był wyrównany ale to w ostatniej akcji meczu, po której sędzia zakończył spotkanie to nasza drużyna skończyła spotkanie z porażką 1:2 na korzyść Skidzina, bramkę dla Przecieszyna zdobył Kuba Drzyzgiewicz.

2 mecz graliśmy przeciwko Brzezinie Osiek (zwycięzcy turnieju), w tym meczu pokazaliśmy wolę walki i kawałek dobrej gry, był to nasz najlepszy mecz na turnieju. Większość meczu spędziliśmy na połowie przeciwnika ale dobre interwencje bramkarza drużyny przeciwnej oraz brak wykończenia akcji sprawił, że nie udało nam się strzelić bramki, za to drużyna z Osieka w końcówce meczu trafiła do naszej siatki, wygrywając z nami 1:0.

Ostatni nasz mecz, był dla nas walką o 3 miejsce. Zmierzyliśmy się z zespołem Football Academy Osiek, spotkanie zaczęliśmy ze stratą bramki ale od razu ruszyliśmy do ataku i staraliśmy się odwrócić wynik spotkania, dobrze w bramce spisywał się Kamil Nowak. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 (bramki dla naszej drużyny strzelili: Zuza Wicher i Weronika Andruszko) dla LKS Przecieszyn ale jakość gry zostawiła wiele do życzenia. Koniec końców, wyjeżdżamy z Osieka z podniesionymi głowami na ostatnim szczeblu podium wiedząc, że korzystne wyniki były w zasięgu ręki ale przegrane motywują nas do dalszej pracy i pozwalają wyciągnąć jeszcze więcej wniosków z naszej gry.

Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została Weronika Andruszko nagrodzona specjalną nagrodą od organizatora turnieju.

Tabela turnieju:
1. Brzezina Osiek ( 9 punktów )
2. LKS Skidziń ( 6 punktów )
3. LKS PRZECIESZYN ( 3 punkty )
4. FA Osiek ( 0 punktów )

Na turnieju LKS Przecieszyn reprezentowali piłkarze:
Kamil Nowak, Igor Biernat, Kuba Adamski, Zuza Wicher, Tomek Czajka, Weronika Andruszko, Kuba Drzyzgiewicz, Kamil Korczyk, Igor Tobiasz, Miłosz Bandzera.
Trener: Wojtek Biernat.

Dla nas to kolejne cenne doświadczenie, jest wiele do poprawy i musimy ciężko wziąć się do pracy. Z dnia na dzień idzie nam coraz lepiej ale chcemy jeszcze więcej a wiemy, że nas na to stać !

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją
Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki
Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: 17 osób, boisko do koszykówki