Sparing Żaków LKS Przecieszyn z LKS Jawiszowice -25.02.2020

Dzisiaj nasi piłkarze pojechali na mecz wyjazdowy przeciwko LKS Jawiszowice.

Chłopcy świetnie spisywali się w pierwszej połowie i wygrywali długo 1:4. Dobry początek meczu, celne strzały i dobra gra w obronie oraz super interwencje naszego bramkarza Igora. Nasi rezerwowi Tymek i Arek, pomału coraz lepiej wdrażają się w drużynę Żaków.
W drugiej połowie to nasi przeciwnicy przejęli inicjatywę i zawodnicy z Jawiszowic przeważali. 15 minut przed końcem spotkania był wynik 6:6. Przeciwnicy grali dobrze w ataku a my opadliśmy z sił ale walczyliśmy do końca o korzystny wynik.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:9 i nasze Żaki LKSu PRZECIESZYN wyjechały z Jawiszowic z remisem

Brawo dla naszych piłkarzy za walkę i kolejny pozytywny mecz oraz gratulacje dla drużyny z Jawiszowic za dobre spotkanie.