Sparing młodzików LKS Przecieszyn z Orzeł Kozy – 23.02.2020

W niedzielne południe udaliśmy się na sparing do Kóz gdzie z tamtejszym Orłem zagrały młodziki. Mecz mógł się podobać szybkie akcje raz z jednej raz z drugiej strony zakończone bramkami. Początek spotkania jednak to my zdominowaliśmy szybko odskakując na kilka bramek, lecz drużyna z Kóz dzielnie walczyła i mecz się wyrównał kilka straconych bramek podziałało motywująco na chłopaków i ponownie zaczęli budować dużą przewagę. Był to bardzo fajny sparing dla naszych piłkarzy który pokazał ze nadal musimy ciężko pracować. Dziękujemy drużynie Orła za zaproszenie i do zobaczenia w rewanżu ostatecznie wygrywamy 22:9
Sklad:

Patryk Dętkoś, Piotr Ziółkowski, Bartłomiej Lic, Janek Kuźnik, Janek Sośniok, Mateusz Pękała, Wojciech Senkowski, Krystian Górka, Kacper Brach, Piotr Krzywolak, Tomasz Pendracki.

Trener : Sebastian Nowak , oraz asystent Andrzej Lic 🙂
Dziękujemy trenerom oraz  rodzicom za pomoc w organizacji transportu👏👏👏

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą i buty

Obraz może zawierać: ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki

Obraz może zawierać: 21 osób